Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/11750
Title: Нетрадиційні форми проведення лекцій у медичному ВНЗ як форма активного навчання
Authors: Кравчун, Павло Григорович
Шелест, Олексій Миколайович
Борзова, Олена Юріївна
Кожин, Михайло Іванович
Шумова, Наталія Василівна
Keywords: вища медична освіта
нетрадиційні форми навчання
Issue Date: 21-May-2015
Citation: Нетрадиційні форми проведення лекцій у медичному ВНЗ як форма активного навчання / П. Г. Кравчун, О. М. Шелест, О. Ю. Борзова, М. І. Кожин, Н. В. Шумова // Реалізація закону України "Про вищу освіту" у вищій медичній та фармацевтичній освіті України (з дістанційним під'єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференцзв'язку) : матеріали Всеукраїнської навчально-наукової конференції з міжнародною участю, присвяченої пам'яті ректора чл.-корр. НАМН України, проф. Л. Я. Ковальчука, Тернопіль 21−22 травня 2015 р. / Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського. - Тернопіль : ТДМУ, 2015. – С.545.
Abstract: Основою освіти сьогодні є не стільки навчальні дисципліни, скільки способи мислення й діяльності. Необхідно не тільки підготувати фахівця, який отримав освіту високого рівня, але вже на стадії навчання адаптувати його до умов конкретної медичної діяльності і зробити здатним до прийняття самостійних рішень. Накопичений на кафедрі досвід дозволяє стверджувати, що інноваційні підходи до традиційної форми викладання вносять якісні зміни в особистість студента, розширюють його творчі здібності, розвивають уміння орієнтуватися в одержуваній інформації, мотивувати дії і формувати творче, нешаблонне мислення.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/11750
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тези Кравчун_Шумова.doc35 kBMicrosoft WordView/Open


This item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.