Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12717
Title: Місце розувостатину в лікуванні хворих з гострим коронарним синдромом
Authors: Борзова, Олена Юріївна
Кожин, Михайло Іванович
Борзова-Коссе, Соф’я Ігорівна
Keywords: ішемічна хвороба серця
гострий коронарний синдром
ліпідний обмін
розувостатин
Issue Date: 21-Apr-2016
Citation: Борзова О. Ю. Місце розувостатину в лікуванні хворих з гострим коронарним синдромом / О. Ю. Борзова, М. І. Кожин, С. І. Борзова-Коссе // Щорічні терапевтичні читання: профілактика неінфекційних захворювань на перехресті терапевтичних наук : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої пам‘яті академіка Л. Т. Малої, Харків, 21 квітня 2016 р. / ДУ «Національний інститут терапії ім. Л. Т. Малої НАМН». – Харків, 2016. – С. 51.
Abstract: Одним з напрямків лікування пацієнтів з гострим коронарним синдромом (ГКС) є корекція порушень ліпідного спектру. Препаратами першої лінії для нормалізації рівня ліпідів в теперішній час є статини, що підтвердили свою ефективність в зниженні серцево-судинної смертності у дослідженні LUNAR. Мета: вивчення впливу препарату розувостатин на стан ліпідного обміну у хворих з ГКС. Висновки: призначення високих доз розувостатину хворим з ГКС є доцільним, що обумовлене його позитивним впливом на обмін ліпідів і максимально сприяє досягненню цільових рівнів ЛПНЩ.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12717
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тези Борзова Б_Коссе.doc26,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.