Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/18698
Title: Болонський процес як процес глобалізації освітнього простору
Authors: Морозова, Оксана Миколаївна
Батюк, Лілія Василівна
Морозов, Олександр Володимирович
Keywords: освіта
Болонський процес
іновація
ЕСТS
Issue Date: 5-Dec-2017
Publisher: Харківський національний медичний університет
Citation: Морозова О. М. Болонський процес як процес глобалізації освітнього простору / О. М. Морозова, Л. В. Батюк, О. В. Морозов // Сучасні концепції викладання природничих дисциплін в медичних освітніх закладах (біологія, фізика, хімія, педагогіка, психологія) : матеріали X Міжрегіональної науково-методичної інтернет-конференції, Харків, 5–6 грудня 2017 р. — Харків, 2017. — C. 43−45.
Abstract: Питання якості освіти є актуальним чинником в формуванні інформаційного суспільства, що дає змогу задовольнити як власні потреби людини, так і потреби держави та суспільства в висококваліфікованих фахівцях та соціально активних громадянах держави. Забезпечення високоякісної освіти на всіх її рівнях та етапах й оцінка її ефективності в рамках як науково-педагогічних,так і соціально-управлінських, є головними завданнями сьогодення в процесі реформування освіти України. Функціонування Болонського процесу в системі «освіта – дослідження - інновація» надає можливість українській освіті вийти на новий рівень й ефективно включитися в систему глобалізації освітньої платформи.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/18698
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра медичної та біологічної фізики і медичної інформатикиThis item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.