Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/25004
Title: Краніометричне обґрунтування форми лицевого черепа
Authors: Вовк, О.Ю.
Сазонова, О.М.
Keywords: череп
лицьовий череп
краніометрія
скелет людини
Issue Date: Feb-2019
Citation: Вовк О. Ю. Краніометричне обґрунтування форми лицевого черепа / О. Ю. Вовк, О. М. Сазонова // Нове та традиційне у дослідженнях сучасних представників медичної науки : збірник тез наукових робіт учасників міжнародної науково-практичної конференції (м. Львів, 22–23 лютого 2019 року). – Львів : ГО «Львівська медична спільнота», 2019. – С. 90–92.
Abstract: Конструкція черепа являє собою найбільш складну частину скелета людини. У людей зрілого віку визначається період відносної морфологічної стабільності лицевого черепа у цілому та, зокрема його верхньої та нижньої частин. На сьогодні все більш актуальним стає питання вивчення вікових та статевих особливостей верхньої половини лицевого черепа та його структур, що пов’язано з швидким розвитком нейрохірургії та щелепно-лицевої хірургії. У зв'язку з цим, провідне значення має існуючий діапазон індивідуальної анатомічної мінливості верхньої половини лицьового черепа та його структур, що потребують подальшого вивчення.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/25004
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра анатомії людини

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
medicine_lviv_февраль_2019-страницы-1-5,90-92,100.pdf1,2 MBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.