Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6517
Title: Профілактика інфекційних захворювань у дітей : навчальний посібник
Authors: Кузнєцов, Сергій Володимирович
Вашев, Єгор Андрійович
Копійченко, Тетяна Сергіївна
Кірсанова, Тетяна Олександрівна
Ольховська, Ольга Миколаївна
Вовк, Тетяна Григорівна
Татаркіна, Алла Миколаївна
Жаркова, Тетяна Сергіївна
Кучеренко, Олена Олегівна
Keywords: інфекційні хвороби
діти
Issue Date: 2014
Citation: Профілактика інфекційних захворювань у дітей : навчальний посібник для студентів V-VI курсів та лікарів-інтернів / С. В. Кузнєцов, Є. А. Вашев, Т. С. Копійченко, Т. О. Кірсанова, О. М. Ольховська, Т. Г. Вовк, А. М. Татаркіна, Т. С. Жаркова, О. О. Кучеренко. – Харків : ХНМУ, 2014. – 80 с.
Abstract: У посібнику представлено основні заходи, що спрямовані на запобігання захворюванню (інфікуванню) людини та профілактику інфекційних хвороб у дітей засобами імунопрофілактики (профілактичні щеплення), а також заходи щодо хворих на інфекційні захворювання та осіб, які контактували з хворим, а саме: госпіталізація, допуск у колектив, диспансерний нагляд, специфічна та загальна профілактика. Наведено завдання до самоконтролю й вірні відповіді до них, нормативні документи, які регламентують підготовку студентів, інтернів та діяльність лікарів лікувально-профілактичних закладів, фахівців управління охорони здоров'я населення та професорсько-викладацького складу, список літератури.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6517
Appears in Collections:Навчально-методичні видання. Кафедра дитячих інфекційних хворобItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.