Наукові роботи молодих вчених. Кафедра педіатрії № 1 та неонатології : [162] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 162
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2020Анамнестичні особливості перебігу гострого бронхіту у дітейСтрелкова, М.І.; Башкірова, Н.В.; Сенаторова, Г.С.
2020Материнські фактори ризику формування синдрому wheezing у дітей з гострим бронхітомСтрелкова, М.І.; Сапах, К.О.; Сенаторова, Г.С.
2020Влияние уровня Zn плазмы крови на развитие синдрома wheezing у детейСтрелкова, М.И.; Башкирова, Н.В.; Бурлуцкая, О.В.; Косолапова, М.В.; Барабаш, Д.Д.; Сенаторова, А.С.
2020Особливості клінічного перебігу гострих тонзилітів у дітей на тлі мікст-інфекціїДегтяр, К.О.; Нечипорук, І.А.; Гармаш, І.В.; Ольховський, Є.С.
2020Вплив Епштейна-Барр вірусу на перебіг гострих тонзилітів у дітейОльховський, Є.С.; Піскарьова, О.Р.; Глущенко, І.І.
2020Актуальність проблеми респіраторного дистрес-синдрому у новонародженихКарпухін, Є.К.; Пелех, М.С.; Ольховський, Є.С.
2020Severe birth asphyxia associated with meconium aspiration syndrome and complicated by seizure syndrome, postaspiration pneumonia and ischemic necrosis of the fingerMaarabouni, S.; Teslenko, T.
2020The state of vegetative regulation of heart activity and peculiarities of perinatal assessment in newborns after hypoxiaIvanova, Ye.; Gonchar, M.
2020Формування кардіоваскулярної патології у дітей із ювенільними ідіопатичними артритамиПриходько, М.І.; Гончарь, М.О.
2020Сучасний погляд на формування функціональних розладів серцево-судинної системи у передчасно народжених дітейЗатолока, Д.В.; Нагорна, М.П.; Бойченко, А.Д.
2020Поширеність інсулінорезистентності у дітей із зайвою вагою та ожирінням в залежності від статі та вікуХарькова, М.О.; Рибка, О.С.; Чайченко, Т.В.
2020Клінічні випробування, перспективи в УкраїніПриходько, М.І.; Іванова, Є.В.
2020Показники ліпідного профілю у дітей з надлишковою масою тіла та ожирінням в залежності від статіХарькова, М.О.; Рибка, О.С.
2020Рентген – морфометрічні показники стоматогнатичної системи у пацієнтів з недиференційованою дисплазією сполучної тканиниТкаченко, О.Д.; Уриваєва, М.К.
2020Особливості анамнезу та клініки у дітей з надлишковою масою тілоюПетрова, В.Д.; Однов’юнова, А.О.; Уриваєва, М.К.
2019Фагоцитарна активність нейтрофілів дітей, хворих на ешерихіоз та інфікованих вірусом Епштейна-БаррОльховський, Є.С.; Ольховська, О.М.
2019Хронічні тонзиліти в дітей, інфікованих вірусом Ебштейна-БарраЖуравльова, П.В.; Александрова, К.В.; Ольховський, Є.С.
2019Prediction of the development of neonatal arrhythmiasGonchar, M.; Ivanova, Ye.; Kondratova, I.; Komova, V.
2019D-дефіцитний рахіт дитини раннього віку (клінічний випадок)Рибка, О.; Харькова, М.; Лазарєва, О.; Хаустов, Д.
2019Роль генетичної детермінанти у реалізації серцево-судинних розладів у передчасно народжених дітейГончарь, М.О.; Бойченко, А.Д.; Кондратова, І.Ю.; Комова, В.О.; Левинська, О.О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 162